O osiedlu

O osiedlu

Osiedle Paryskie to nowe osiedle w Gliwicach o współczesnym charakterze, którego celem jest stworzenie dla Państwa komfortowej przestrzeni mieszkaniowej w sąsiedztwie Radiostacji Gliwickiej.

Naszym klientom oferujemy nowe mieszkania deweloperskie w Gliwicach. Każdy z pięciu budynków mieszkalnych to dwie bryły połączone nowoczesną, przeszkloną klatką schodową z windą. Łączna liczba lokali mieszkalnych to 158. W pobliżu zostaną wybudowane ekrany dźwiękochłonne od DK 88.

Powierzchnie do wyboru

Zróżnicowane powierzchnie oraz ich funkcjonalny układ zaspokoją wymagania nie tylko singli, ale również osób zainteresowanych zakupem większego lokalu do zamieszkania z rodziną.

Do wyboru mamy mieszkania:

kawalerki : 27,70 m2

2-pokojowe: od 49,50 m2 do 57,50 m2,

3-pokojowe: 57 m2, 65m2 i 68 m2,

mieszkania z tarasami: od 97 do 104 m2.

Plac zabaw

Teren inwestycji jest ogrodzony, a dla najmłodszych mieszkańców przewidziany jest plac zabaw.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych i miejsca postojowe

W celu zwiększenia komfortu mieszkańców budynki wyposażone są w windy oraz parkingi podziemne. Dodatkowo do dyspozycji są zewnętrzne miejsca parkingowe, chodniki, zieleńce oraz atrakcje związane z sąsiadującą Radiostacją Gliwicką.

Dogodna lokalizacja

Nowe Osiedle znajduje się blisko centrum Gliwic, posiada łatwy dojazd do autostrad A4 i A1 oraz bogate zaplecze infrastruktury – w pobliżu znajdują się: szkoły, przedszkola, przystanki komunikacji miejskiej, basen, lokalna piekarnia i centra handlowe. To atuty, które z pewnością wpłyną na komfort życia przyszłych mieszkańców. W okolicy wybudowane zostaną ekrany dźwiękochłonne od drogi nr 88.

Bezpieczeństwo

Wszystkie klatki będą posiadały monitoring, a w mieszkaniach parterowych zamontowane zostaną rolety zewnętrzne.

 

Osiedle Paryskie to mieszkania na sprzedaż w Gliwicach, które zadowolą klientów ceniących wysoki standard i prestiż.